Sielos Koliažas

Sielos Koliažas-tai meno terapijos ir savęs pažinimo technika, suteikianti galimybę iš atskirų vaizdinių, paveikslėlių ar nuotraukų sukurti asmeninę Sielos koliažo kortų kaladę. 

Žaismingo proceso metu, kaip vaikystėje, plėšant, karpant, klijuojant paveikslėlį prie paveikslėlio, gimsta naujas asmeninis kūrinys –koliažas. Žingsnelis po žingsnelio įvyksta užburiantis savęs pažinimo ir priėmimo patyrimas, padedantis atsiskleisti užslėptiems asmenybės bruožams ir troškimams. 

 

Sielos koliažas – magiškas procesas

Renkantis ir dėliojant paveikslėlius koliažui, įsijungia pasąmonė ir atskleidžia tai, ko sąmonė net nenutuokia. Taip pasąmonės vedami, galime sukurti savo ateities perspektyvą, įvardinti norus, atskleisti talentus ar užslėptus troškimus, suvokti baimes, vizualizuoti tikslus ir sielos svajones. 

Paskui seka bene svarbiausias etapas – naujai sukurtos Sielos koliažo kortos interpretavimas, kuris pagilina savęs pažinimą, atneša naujų minčių, įžvalgų ir suvokimų. 

 

Kodėl Sielos koliažas? 

Nesvarbu kelintą kortą kurčiau (jų turiu daugiau nei 70), visada išlieka netikėtumo momentas ir susidomėjimas, ką naujo Sielos koliažas apie mane atskleis.

Man Sielos koliažas pirmiausia yra širdies balso klausymasis, pasąmonės blyksniai, stebuklingas takelis, kuriuo turiu eiti, priimdama tai, kas nauja, ir paleisdama tai, kas sena. Labai smagu, kad sąmoningumas ir noras gyventi unikalų gyvenimą kasdien tik didėja. 

 

Ką Sielos koliažas suteikia? 

  • Padeda geriau pažinti save ir atskleisti įvairialypę savo asmenybę 
  • Didina pasitikėjimą savimi, intuicija ir vidine išmintimi, kuri yra lyg kompasas kelyje 
  • Išlaisvina kūrybiškumą, originalumą ir individualumą 
  • Suteikia mintims skaidrumo ir drąsos gyventi savo spalvingą, įdomų gyvenimą 
  • Leidžia pabėgti nuo rūpesčių ir pabūti su savimi ir bendraminčiais. 

Kūrybingumas yra mūsų vidinis turtas, kuriuo visada galime pasinaudoti!