Apie mane

Aš esu Sigita Spetylaitė – Sielos koliažo užsiėmimų  vedėja (SoulCollage®Facilitator):

  • drąsinu pasitikėti savimi bei kūrybiniu Sielos koliažo procesu,
  • padedu atrasti ir pažinti tą savo asmenybės pusę, kurios dažnai patys nepažįstame,
  • skatinu išlaisvinti  kūrybiškumą ir originalumą,
  • įkvepiu drąsiai svajoti ir siekti svajonių išsipildymo.

 

Su Sielos koliažu savęs  pažinimo link keliauju nuo 2011 m., kuomet psichologė Dalia Braziulytė supažindino su metodu ir sukūriau pirmąją savo kortą.

2013 m. gegužės mėn. rekolekcijose “Mylėti ir atleisti” į mano širdies duris pasibeldė Dievas. Ten užsirašyta  būsimo darbo kryptis – ugdyti mažutėlius, skleisti Dievo meilę jiems – vis primindavo apie save. Kurį laiką klaidžiojau lyg rūke, bandydama savo pastangomis bei kurdama Sielos koliažo kortas atsakyti į klausimus – kas tie mažutėliai, kaip aš juos rasiu? Apsisprendus leistis  į patyriminę gyvenimo kelionę su Dievu, rūkas pradėjo sklaidytis, o kelio ženklai rodė jau aiškesnę kryptį.

2014 m. kovą Hawkwood koledže, Angljoje pas lektorę Linda Wolfson baigiau mokslus ir įsigijau sertifikatą -SoulCollage® Facilitator-kuris suteikia teisę vesti užsiėmimus žmonių grupėms, skleisti ir dalintis žiniomis apie „Sielos koliažo“ metodą. Lietuvoje yra tik 6 sertifikuotos mokytojos, džiaugiuosi, kad esu viena iš jų.

2014 m. rugsėjį įstojau į VDU studijuoti religijos pedagogikos ir socialinio darbo. Pirmuosius mažutėlius sutikau 2017 m. dirbama tikybos  mokytoja su įvairias negales turinčiais vaikais, Kauno specialiojoje mokykloje, Apuolės gatvėje. Ši patirtis lėmė ir socialinio darbo baigiamojo temą: “Jaunuolių, turinčių fizinę negalią, socialinės atskirties patirtys”. 

2018 m. apgyniau pedagoginių studijų baigiamąjį darbą: “Paauglių religinio sąmoningumo sąsaja su jų turimu Dievo įvaizdžiu”. Dabar mažutėlius sutinku kasdien lankydama šeimas, patiriančias socialinę riziką. Nežinau, kur toliau Dievas nuves, kokios žaliosios ganyklos manęs dar laukia, tačiau darau ką galiu – su tikėjimu ir pasitikėjimu mažais žingsneliais einu į priekį bei vesdama Sielos koliažo užsiėmimus padedu žengti į priekį savęs pažinimo keliu kitiems.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *