Sielos koliažas-Mažų žingsnelių metodas

1pagrindine foto

Visada svajojau, kad veikla, kuria užsiimsiu ir tikėjimo kelionė tekėtų viena vaga.  Programa „Mažų žingsnelių metodu su Dievu ir Sielos koliažu į savęs pažinimą ir priėmimą“ kristalizavosi palengva, žengiant nauju Savu taku mažais žingsneliais. Pažvelgus atgal, suvokiu, kad šios programos link ėjau paskutinius penkerius metus.

Šios kelionės metu su manimi visad buvo Sielos koliažo metodas, saugiai po truputį atidengdavęs sužeistas širdies vietas, kompleksus, baimes; šluostydamas ašarėles nuo verkiančio “vidinio vaiko” skruostų. Per Sielos koliažo vaizdinius į mano širdies duris pasibeldė ir Dievas – tikrasis Gelbėtojas, Gydytojas, Guodėjas.
Toliau viskas dėliojosi tarsi savaime – Dievas jau  buvo numatęs vietą savo plane, tik aš dar kurį laiką tam priešinausi ir spyriojausi.  Tačiau sutikus gyvąjį Dievą rekolekcijose „Mylėti ir atleisti“, perkeitusį širdį, gyvenimas įgavo naują prasmę. Atėjo pajautimas, kad globojanti Dievo ranka visada ves mane į šviesą, tik reikia tos rankos nepaleisti.

Kelionėje su Dievu, ilgainiui suvokiau, kad  tik pažindama Kristų, galiu geriau pažinti save, o kartu ir šalia esančiuosius. Matydama Sielos koliažo metodo naudą savęs pažinimui, vis labiau troškau tomis žiniomis ir patirtimis dalintis, nors vis nežinojau kaip ir nuo ko pradėti. Tačiau juk Dievui nėra negalimų dalykų, ir birželio 9 d.  Kaune įvyko programos ”Mažų žingsnelių meno metodu su Dievu ir Sielos koliažu į savęs pažinimą ir priėmimą” pristatymas  bendramoksliams -VDU religijos pedagogikos studentams- Gyčiui, Gretai, Gabrielei, Ievai, Sigitai.

2_foto

3 foto

4 foto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dėkoju visiems dalyvavusiems drąsuoliams, išdrįsusiems žengti I-ąjį žingsnelį bei bandžiusiems surasti atsakymus į klausimus: „Kas aš esu šiandien?  Ką Dievas nori šiandien, savo nuostabiausiam kūriniui, t.y. man, atskleisti?“

Man labai patiko, manau, kad pavyko, nes visi kaip susitarę antrino, kad 3 val. tarytum išgaravo:)

Viena iš daugybės mano svajonių tądien išsipildė.

O iš tiesų ar pavyko?

Kas patiko, nepatiko?

Kas palietė?

Ar rekomenduotų kitiems?

Teliudija dalyvių lūpos….

O aš toliau nesustosiu, žingsniuosiu ir svajosiu, kaip važinėju po Lietuvos kaimus, miestelius, parapijas, apsivilkusi paprastumo rūbą, ir vedu Sielos koliažo užsiėmimus broliams ir sesėms, trokštantiems tikrojo pažinimo. Visur, kur tik panorės ir mane pakvies… iki žemės pakraščių.

Tikiu, kad Dievas dosnus ir pranoksta mus…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *