Sielos koliažas suaugusiems

I etapas. Pažintis su Sielos koliažu. KAS AŠ ESU?

  1. Tema: „Kas aš esu?“ Įvadinis susitikimas. Susipažinimas rate ir Sielos koliažo metodo trumpas pristatymas, pagrindinės temos. Pirmosios Sielos koliažo kortos kūrimas tyloje, interpretavimas raštu ir pasidalinimas žodžiu patyrimų rate.
  2. Tema – Komitetas: asmeninis įvaizdis, psichologinis portretas. Aš ir mano jausmai, emocijos, gyvenimo įvykiai. Šešėlis– mano savybės, kurių nenoriu matyti savyje, bet pastebiu kituose.
  3. Tema – Bendruomenė: mano santykiai su kitais žmonėmis. Dalyviai gali atsinešti savo, savo artimųjų, savo augintinių nuotraukų, kurias naudos Sielos koliažo kortai kurti.
  4. Tema – Taryba:  archetipų pasaulis. Aš ir dieviškasis pasaulis, pasakų, mitų herojai, platesnis savęs, kaip asmenybės suvokimas.
  5. Tema–Bendrakeleiviai, kompanjonai: intuicijos ir vaizduotės pažadinimas per kuriamąją vizualizaciją.

 

Apie užsiėmimus:

Kiekviena tema aprašyta, kaip atskiras užsiėmimas, vis gilinantis savęs pažinimą įvairiais aspektais. Užsiėmimai skirti ne didelėms  6-8 žmonių grupelėms. Užsiėmimus galima planuoti kaip atskirus: 1 k./savaitę, ar 1 k. / mėnesį.  Užsiėmimo trukmė priklauso nuo grupelės dydžio, apie 2-2,5 val.

Užsiėmimų eiliškumas gali kisti. Visada išlieka tik įvadinis (pirmasis) užsiėmimas. Užsiėmimų kaina  derinama individualiai, priklausomai nuo grupelės dydžio. Orientacinė užsiėmimo kaina vienam žmogui – 10 eurų. Jei užsiėmimas ne Kaune, prisideda ir kelionės pirmyn-atgal išlaidos.

Reikiamos priemonės: žurnalai su spalvotais paveikslėliais, patys įvairiausi, tinka ir seni, visi, kokius tik rasite namuose, kurių negaila plėšyti ir karpyti; žirklės; sausi klijai.